İletişime Geçin

+90 533 732 3556

info@akinotomasyon.com.tr

Dumlupınar Mh. Bahtlı Sk. No:59/A Fikirtepe/Kadıköy

Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz:

© Copyright 2020 | Akın Otomasyon

 

Hakkımızda

Kurucu

Garbis Kuyumcuyan

1997-1998 yıllarında yem katkılarında kullanılan sıvı dozajlama sistemlerine “Kemin” firmasıyla başlayan yolculuk, 2000 yılında sistemleri yerli üretim yapmamıza yardımcı olan “Kartal Kimya” ile devam etmiştir. Yurt dışında sistem montajı görevinde de bulunan kurucu Garbis Kuyumcuyan “Trouw Nutrition” firmasının ülkemize İspanya’dan getirdiği methonil sistemlerin montajını da yapmıştır. Uzun yıllar babasından edindiği tecrübelerle de 2000 yılında kendi atölyesini kurmuştur. Likit dozajlama otomasyon sistemleri üzerine kurulan atölye de ayrıca elektronik sistemler, yazılım, plc işlemleri ve de su altı led aydınlatmaları yapılmaktadır.

Göztepe’de bulunan atölyelerinde tasarlanan ve planlanan otomasyon sistemlerinin esas amacı; yem fabrikalarında üretilen yemlerin içine katılan kimyasal ilaçların miksere parti bazında ayrıca pelet kondüsyonel sistemlerinden belirli oranlarda eklenmesini sağlamaktır.

İç Mimar

Artür Kuyumcuyan

1989 İstanbul doğumlu olan Artür Kuyumcuyan 2016 Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İç Mimarlık bölümü mezunudur. Halihazırda devam ettirdiği mesleğinin yanısıra babası Garbis Kuyumcuyan’ın kurduğu Akın Otomasyon firmasında, sistemlerin hazırlanması ve geliştirilmesi konularında destek vermektedir.