İletişime Geçin

+90 533 732 3556

info@akinotomasyon.com.tr

Dumlupınar Mh. Bahtlı Sk. No:59/A Fikirtepe/Kadıköy

Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz:

© Copyright 2020 | Akın Otomasyon

 

Hizmetlerimiz

NELER YAPIYORUZ?

Küçükbaş hayvan yemi üreten fabrikalarda, çiftliklerde ve yumurta üretimi yapan tesislerde sıkça ihtiyaç duyulan likit gıda takviyelerinin, üretime belirli miktarda ve belirli sürelerde katılmasını sağlıyoruz. Sistemimiz tamamen yerli üretimdir.

Yapmış olduğumuz sistemlerde miktar ölçümü için flowmetreler kullanmaktayız. Bu hassas cihazlar sayesinde gerektiğinde istediğimiz oranda karışım yapabilmekteyiz ve bu karışımları yine aynı mantıkta kondisyonellere veya mikser sistemine dahil etmekteyiz. Karışım aşamasında nozul başlıklar kullanarak, hazırlanan likidin yeme homojen karışmasını hedefliyoruz. Sistemimiz kullanılacak olan sıvıların çeşitliliği ve türüne göre farklılıklar göstermektedir. Bu sebepten ötürü imalat öncesi ilgili üretici ile irtibata geçip, tesise özel üretim yapmaktayız.

Sistemimize entegre ettiğimiz, kendi tasarımımız olan yeni nesil yazılımlar sayesinde yaşanabilecek olumsuzluklara önlemler almaktayız. Bu kontrol sistemleri sayesinde herhangi bir arıza sonucunda ortaya çıkacak mali kayıpları ortadan kaldırmaktayız.

Birlikte
Çözebiliriz…

Tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.